śpij kochanie

Katarzyna Warnke w pierwszy raz publikowanej zapowiedzi osobiście zaprasza na film Ach śpij kochanie

Katarzyna Warnke w pierwszy raz publikowanej zapowiedzi osobiście zaprasza na film Ach śpij kochanie

Ach śpij kochanie to oparty na faktach thriller o miłości, która prowadzi do zbrodni. W okolicach Krakowa dochodzi do serii zagadkowych morderstw.

Podejrzenia padają na szanowanego obywatela, Władysława Mazurkiewicza (Andrzej Chyra).  W rolę jego byłej żony Heleny wciela się Katarzyna Warnke.

Kocham styl dawnych gwiazd filmowych, takich jak Greta Garbo czy Marlena Dietrich. One bardzo precyzyjnie budowały swój wizerunek w świadomości widzów. Skupiłam się na biżuterii, charakteryzacji, włosach, kostiumie itd. Wiedziałam, że to pomoże mi zbudować tajemnicę, ale także uwieść widza, trochę tak jak Helena uwodzi Mazurkiewicza” wyznaje aktorka.  

Byłe małżeństwo pozostaje ze sobą w bliskiej relacji. Helena lubi korzystać z pieniędzy byłego męża, mimo że (być może) jest świadoma licznych zbrodni, których się dopuścił. Wie jak wzbudzić

pożądanie, zazdrość, czasem nawet współczucie, co tu dużo mówić – do perfekcji opanowała sztukę obchodzenia się z mężczyznami. To kobieta fatalna, niosąca w sobie niejedną tajemnicę.

Wideo

Copyright © 2015 - 2016 Kino Atlantic | Realizacja: Azure

Vector Soft Pepsi Pepsi