Kino nieczynne

Mała Akademia we współpracy z BBC Earth 3D dubbing

dokument

Czas trwania
95 min
Dystrybutor
Best Film
Premiera w Polsce
2017-10-04

Z okazji Międzynarodowego Dnia Zwierząt przedstawiamy Państwu dwa filmy przyrodnicze w jednym 95 minutowym bloku o nazwie

"Mała Akademia we Współpracy z BBC Earth"

 

Opis filmów:

Mała Akademia we współpracy z BBC Earth to projekt, który ma za zadanie pokazać i uwrażliwić małego widza na piękno natury. To cykl filmów dokumentalnych, zrealizowanych z hollywoodzkim rozmachem, którym daleko do nudnych programów telewizyjnych. To produkcje godne wielkiego ekranu, które przenoszą widzów w niezwykły świat, który zachwyca i wzrusza.

 

Mali giganci, to produkcja, która przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i „supermocami” muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w tytanicznej walce o przetrwanie. Pionierskie ujęcia kamery i najnowocześniejsze efekty 3D pozwoliły na uzyskanie efektu głębokiej intymności w obserwacji świata, która pozwala widzom naprawdę zobaczyć i poczuć, jak wygląda życie, kiedy ma się niecałe 30 cm wzrostu.

czas trwania: 43 min.

 

Zwiastun: https://vimeo.com/227065758/1a4525cdfd

 

 

Dzika Afryka powstała przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść małych widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne spektakularne safari. Naszym przewodnikiem przez to zaczarowane miejsce jest woda. To ona rzeźbi dziką Afrykę, dając życie, gdziekolwiek się pojawia. Podróżuje przez stepy wraz z sezonowymi wiatrami, spływa kaskadą wzburzonych rzek lub ochrania podwodne miasta raf koralowych. To przygoda, podczas której uwierzycie, że prawdziwy świat jest o wiele bardziej nadzwyczajny i inspirujący niż fikcja.

czas trwania: 43 min.

 

Zwiastun: https://vimeo.com/235011044

 

Rezerwuj / Kup bilet

*Aby kupić lub zarezerwować bilet - naciśnij wybraną godzinę.

Zdjęcia

Copyright © 2015 - 2016 Kino Atlantic | Realizacja: Azure

PARTNERZY KINA:

Vector Soft Rzeczpospolita CoJestGrane Selectivv Pepsi