Tajemnice Joan 2D napisy

Bella i Sebastian 3 2D dubbing (Belle et Sébastien 3, le dernier chapitre)

familijny/przygodowy

Czas trwania
97 min
Produkcja
Francja
Reżyseria
Clovis Cornillac
Scenariusz
Juliette Sales, Fabien Suarez
Zdjęcia
Thierry Pouget
Obsada
Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Clovis Cornillac, Thierry Neuvic, Margaux Châtelier, André Penvern
Dystrybutor
Monolith Films
Premiera w Polsce
2018-05-31

Kolejna część znakomitego przygodowego cyklu, który w polskich kinach obejrzało już ponad pół miliona widzów w każdym wieku.


Tym razem dzielny Sebastian musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela.


Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

 

W naszym kinie rodzice płacą za bilety na filmy familijne tyle co dziecko. Oferta obejmuje tytuły dedykowane najmłodszym kinomanom i daje możliwość zakupu biletów ulgowych dla dzieci i ich opiekunów (dzieci + 2 opiekunów). 

 

Rezerwuj / Kup bilet

*Aby kupić lub zarezerwować bilet - naciśnij wybraną godzinę.

Copyright © 2015 - 2016 Kino Atlantic | Realizacja: Azure

PARTNERZY KINA:

Vector Soft Wprost Rzeczpospolita CoJestGrane Selectivv Pepsi